شرکت اکباتان گستران ایرانیان (آراز شیمی) با بهره گیری از علوم و دانش روز دنیا موفق به عرضه محصولات داخلی با قیمتی رقابتی شده است . که می توانید قیمت و عرضه محصولات ما را با دیگر رقبا بررسی و تحلیل کنید.
محصولات شرکت آراز شیمی مطابق با استانداردهای جهانی بوده و حافظ محیط زیست و یکی از حامیان انرژی سبز در داخل و خارج از کشور می باشد.

کالاهای موجود بعد از اینکه تاریخ مصرف آن گذشته باشد فرایند شیمیایی آن تعقییر پیدا کرده و نوع محصولات عوض گشته مانند اسید هیدروکلریدریک که از حالت آزمایشگاهی به صنعتی پیدا می کنند. و بعضی از اجناس نوع از بین بردن آن به صورت پزشکی و تحت تدابیر ویژه انجام می گردد.

ویژگی های استفاده ازمحصولات این شرکت

ارزان تر از رقبا ، بسته بندی ساده و مطمئن ، کیفیت بالا ، تنوع محصولات ، و…
هر طرح و نظر قابل تصور و اجرا می باشد.
شرکت آراز شیمی با استعانت از پروردگار یکتا (اهورا مزدا) از تمامی دانشجویان و محققین علوم آزمایشگاهی و پزشکی و شیمیایی حمایت کامل کرده و از نظریه های شما جهت کشف علوم جدید انجام می دهد . شما می توانید طرح و نظرات خود را با ما در میان بگذارید . تا آنها را به عمل اجرا در بیاوریم .
شرکت اکباتان گستران ایرانیان (آراز شیمی )

دارا بودن کادری مجرب و متخصص از هنر ماست ، بهره مندی از متخصصین علوم آزمایشگاهی و شیمیایی ، تولید اسید هیدروکلریدریک ۳۷% با بهترین کیفیت و…
قابل رویت در موبایل
سایت و امکانات سایت شرکت آرازشیمی از طریق مرور گر های گوشیهای موبایل از قبیل اندروید و.. قابل دسترسی و مشاهده می باشد .